weksel od osoby prywatnej

Tutaj możesz zadać pytanie na temat weksli, opisać ciekawą sprawę, podyskutować o orzeczeniu sądu i poruszyć wszelkie inne zagadnienia związane z wekslami
agacinka
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2014, 08:38

weksel od osoby prywatnej

Post autor: agacinka » 03 kwie 2014, 08:46

witam !!

moja historia jest taka. wraz z mężem chcemy kupić ogródek działkowy. obecni właściciele pozwolili nam już z działki korzystać i sobie ją porządkować, skorzystaliśmy z pozwolenia. zarząd ogródków działkowych zwleka z przygotowaniem dokumentów, a właściciele nachodzą nas, bo potrzebują pieniędzy. mąż wyciął już drzewa i na naszą propozycję, że oddamy klucze i zaczniemy przychodzić na działkę po podpisanej umowie, właściciele się nie godzą. chcą sporządzić umowę, czy wypisać weksel, a ja nie mam pojęcia jak to powinno być wypełnione, żeby w razie kłopotów można było się domagać zwrotu tych pieniędzy. proszę o szybką pomoc.
Awatar użytkownika
Palestra
Posty: 524
Rejestracja: 27 lis 2010, 19:12

Re: weksel od osoby prywatnej

Post autor: Palestra » 03 kwie 2014, 08:54

Kto komu ma podpisać weksel bo troszeczkę nie rozumiem? Kto od kogo ma się domagać zwrotu pieniędzy?
"Czyż każdy zacny i poważny człowiek nie wyzna, że wiele nie wie i że ciągle powinien się uczyć?" Cyceron
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości